Výsledky závodů

Sezóna 2019 - 20 let od vzniku

Bezděkov 25. - 26.5.2019

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
212. Petr Stanovský Suzuki Samurai 16 1 138 4 22 1 6 1. 13 1 122 3 10 1.
203. Libor Homolka Suzuki Samurai 69 3 312 5 58 2 10 3. 280 3 63 1 14 2.
210. Luboš Kindl Sumer 130 5 129 3 87 3 11 4. 149 2 72 2 15 3.
202. Jirka Dufek   Suzuki Long 20 2 55 1 298 5 8 2. 1750 4 1850 27 39 4.
209. Jan Vaník Vanis 117 4 77 2 90 4 10 3. 1800 27 1850 27 64 5.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
308. Martin Aulický Suzuki Samurai 92 3 82 3 91 2 8 2. 349 2 76 1 11 1.
306. Míra Kalbáč 0 60 2 143 6 94 3 11 4. 895 4 191 3 18 2.
309. Jiří Čermák Samtrol 292 6 131 5 292 5 16 6. 193 1 138 2 19 3.
302. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 111 5 68 1 79 1 7 1. 1530 5 1850 27 39 4.
310. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 52 1 81 2 1031 6 9 3. 1503 5 1850 27 41 5.
301. Josef Fiedler Nissan 94 4 94 4 178 4 12 5. 692 3 1850 27 42 6.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
03. Martin Hercog Suzuki Samurai 0 1 0 1 5 1 3 1. 0 1 0 1 5 1.
01. Leoš Fiala Suzuki Vitara 0 1 0 1 12 2 4 2. 32 3 0 1 8 2.
06. Míra Hercog  Suzuki Samurai 10 3 20 3 15 3 9 4. 30 2 5 2 13 3.
04. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 0 1 16 2 46 4 7 3. 262 7 0 1 15 4.
05. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 0 1 40 7 270 8 16 6. 60 4 0 1 21 5.
18. Standa Tesař Suzuki Vitara 4 2 26 4 292 9 15 5. 530 9 0 1 25 6.
11. Roman Svoboda Suzuki Samurai 40 7 30 5 55 6 18 7. 290 8 13 3 29 7.
21. Tomáš Homuta Škoda Octavia 36 6 102 10 88 7 23 9. 88 6 69 5 34 8.
12. Jaroslav Davídek Lada Niva 46 8 42 8 804 11 27 11. 86 5 36 4 36 9.
10. Rosťa Švarc ml. Lada Niva 50 9 36 6 48 5 20 8. 1850 27 1850 27 74 10.
15. David Brynda Lada Niva 26 5 30 5 596 10 20 8. 1850 27 1850 27 74 10.
07. Rosťa Švarc Lada Niva 24 4 52 9 1250 12 25 10. 1850 27 1850 27 79 11.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
101. Petr Šrejma Mercedes G 6 1 26 3 9 1 5 1. 6 1 3 1 7 1.
102. Pavel Slavík Nissan Patrol 6 1 19 1 73 4 6 2. 71 2 6 2 10 2.
103. Karel Klouda Jeep 9 2 20 2 48 3 7 3. 1046 4 516 4 15 3.
107. Jirka Bareš Toyota 26 3 35 4 29 2 9 4. 566 3 25 3 15 4.
NIVA CUP 2019
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
6. Jaroslav Davídek Lada Niva 46 3 42 3 804 3 9 3. 86 1 36 1 11 1.
3. David Brynda Lada Niva 26 2 30 1 596 2 5 1. 1500 5 1500 5 15 2.
4. Rosťa Švarc ml. Lada Niva 50 4 36 2 48 1 7 2. 1500 5 1500 5 17 3.
1. Rosťa Švarc Lada Niva 24 1 52 4 1250 4 9 3. 1500 5 1500 5 19 4.
Smolař závodu Karel Klouda            
Sleva na příští závod  Švarc Rosťa   Martin Aulický
Nejšpinavější leštěnka Jirka Jahoďák            
Nejlepší ženská posádka Hana Vopatová            
Nejmladší účastník Míra Hercog            
Budka závodu Libor Homolka            

 

Sedliště 13. - 14.4.2019

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
208. Luboš Kindl Mitsubishi 75 3 90 3 106 3 42 2 400 3 500 3 17 3. 356 2 115 2 148 1 1000 22 44 1.
207. Marek Kolínský Suzuki Samurai 67 1 1000 22 1000 22 13 1 3 1 0 1 48 4. 86 1 81 1 1000 22 1000 22 94 2.
201. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 73 2 25 1 3 1 43 3 3 1 0 1 9 1. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 97 3.
202. Jirka Dufek   Suzuki Long 78 4 33 2 3 1 43 3 6 2 10 2 14 2. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 102 4.
203. Libor Homolka Suzuki Samurai 85 5 350 4 26 2 200 4 1000 22 1000 22 59 5. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 147 5.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
01. Leoš Fiala Suzuki Vitara 66 1 0 1 4 1 0 1 0 1 4 2 7 1. 0 1 75 1 113 3 10 2 14 1.
05. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 89 5 8 2 4 1 46 2 0 1 0 1 12 2. 0 1 152 7 155 7 10 2 29 2.
18. Standa Tesař Suzuki Vitara 93 6 24 5 4 1 212 6 26 3 0 1 22 5. 14 3 115 4 119 4 0 1 34 3.
04. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 114 10 8 2 4 1 76 4 10 2 0 1 20 4. 4 2 118 5 154 6 14 3 36 5.
11. Roman Svoboda Suzuki Samurai 138 11 25 6 10 3 130 5 255 5 0 1 31 6. 0 1 83 2 94 1 0 1 36 5.
03. Martin Hercog Suzuki Samurai 71 2 10 3 10 3 55 3 0 1 5 3 15 3. 30 5 95 3 98 2 1000 22 47 4.
06. Míra Hercog  Suzuki Samurai 111 9 20 4 5 2 1000 9 30 4 10 4 32 7. 15 4 125 6 136 5 1000 22 69 6.
17. Václav Thir Suzuki Samurai 97 7 306 10 14 4 360 8 1000 22 1000 22 73 9. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 161 7.
07. Rosťa Švarc Lada Niva 88 4 40 7 315 5 1500 22 1000 22 1000 22 82 8. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 170 8.
16. Ondřej Holub Fiat Panda 4x4 73 3 72 8 1500 22 304 7 1000 22 1000 22 84 12. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 172 9.
15. David Brynda Lada Niva 89 5 298 9 888 7 1500 22 1000 22 1000 22 87 10. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 175 10.
20. Daniel Frydrych Lada Niva 107 8 1028 12 772 6 1500 22 1000 22 1000 22 92 11. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 180 11.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
101. Petr Šrejma Mercedes G 70 1 9 1 3 2 51 1 0 1 0 1 7 1. 0 1 104 1 111 3 0 1 13 1.
102. Pavel Slavík Nissan Patrol 72 2 19 3 26 3 58 2 20 2 70 3 15 2. 20 2 106 2 110 2 20 2 23 2.
103. Karel Klouda Jeep 72 2 36 4 2 1 66 3 274 4 300 4 18 4. 64 4 104 1 95 1 24 3 27 3.
108. Radek Zelníček Nissan Patrol 79 3 14 2 3 2 168 4 34 3 50 2 16 3. 50 3 140 3 132 4 39 4 30 4.
106. Jarda Sirový Toyota 86 4 60 5 1500 22 310 5 1000 22 1000 22 80 5. 1000 22 1000 22 1000 22 1000 22 168 5.
NIVA CUP 2019
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
1. Rosťa Švarc Lada Niva 88 1 40 1 315 1 1500 5 1500 5 1500 5 13 1. 1500 5 1500 5 1500 5 1500 5 28 1.
3. David Brynda Lada Niva 89 2 298 2 888 3 1500 5 1500 5 1500 5 17 2. 1500 5 1500 5 1500 5 1500 5 32 2.
5. daniel Frydrych Lada Niva 107 3 1028 3 772 2 1500 5 1500 5 1500 5 18 3. 1500 5 1500 5 1500 5 1500 5 33 3.
                                                     
                                                     
  Smolař závodu Jarda Sirový                                                
  Sleva na příští závod  Šrejma Petr   Míra Hercog                                        
  Nejšpinavější leštěnka Karel Klouda                                                
  Nejlepší ženská posádka Hana Vopatová                                                
  Nejmladší účastník Míra Hercog                                                
  Budka závodu Libor Homolka                                                

 

Sezóna 2018

Libouchec 6.-7.10.2018

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
201. Libor Homolka Suzuki Samurai 13 1 6 1 42 4 19 2 9 2 36 1 11 1. 256 3 52 3 17 1.
214. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 29 3 19 2 0 1 22 4 19 3 61 3 16 2. 62 2 22 1 19 2.
206. Jirka Dufek   Suzuki Long 36 4 22 3 19 3 12 1 26 4 42 2 17 3. 3 1 48 2 20 3.
205. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 36 4 28 4 6 2 12 1 3 1 756 5 17 3. 3 1 265 4 22 4.
202. Dan Lux Suzuki Samurai 15 2 561 5 1000 5 54 3 46 5 522 4 24 4. 300 4 600 5 33 5.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
309. Petr Žucha Mercedes  16 2 16 1 6 1 9 1 26 3 62 3 11 1. 3 1 32 1 13 1.
301. Luboš Kindl Mitsubishi 22 3 41 2 274 4 25 2 19 1 21 1 13 2. 91 4 71 3 20 2.
304. Josef Fiedler Nissan 32 4 305 4 51 2 41 3 19 1 48 2 16 3. 9 2 44 2 20 3.
302. Jiří Ditrich Jeep 9 1 91 3 75 3 103 4 25 2 96 4 17 4. 90 3 784 4 24 4.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
08. Martin Kučera Suzuki Vitara 12 1 12 3 8 1 24 3 24 4 12 2 14 2. 4 1 30 2 17 1.
02. Leoš Fiala Suzuki Vitara 12 1 4 1 28 5 12 1 12 1 8 1 10 1. 254 8 18 1 19 2.
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 30 5 10 2 10 2 35 4 15 2 20 3 18 3. 5 2 60 4 24 3.
04. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 24 3 20 5 24 3 24 3 50 6 12 2 22 5. 22 4 54 3 29 4.
03. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 16 2 20 5 32 6 20 2 16 3 12 2 20 4. 34 6 304 6 32 5.
19. Míra Hercog  Suzuki Samurai 25 4 15 4 25 4 530 5 35 5 25 4 26 6. 35 7 300 5 38 6.
16. Rosťa Švarc Lada Niva 94 7 30 6 772 7 582 7 24 4 34 5 36 7. 28 5 544 7 48 7.
22. Rosťa Švarc ml. Lada Niva 48 6 124 7 1039 8 536 6 24 4 60 6 37 8. 19 3 551 8 48 8.
18. Jarda Borský Lada Niva 750 8 1018 8 1100 9 600 8 60 7 60 6 46 9. 300 9 800 9 64 9.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
107. Petr Šrejma Mercedes G 19 1 9 1 65 2 45 3 28 4 12 1 12 1. 12 1 61 5 18 1.
106. Pavel Krška Jeep 36 3 57 2 29 1 31 2 20 3 26 4 15 2. 300 5 22 4 24 2.
102. Karel Klouda Jeep 37 4 9 1 254 4 319 5 4 1 28 5 20 3. 14 2 21 3 25 3.
105. Standa Tesař Jeep 22 2 80 3 289 5 57 4 28 5 15 2 21 4. 31 4 18 2 27 4.
104. Pavel Slavík Nissan Patrol 56 6 84 4 338 6 12 1 8 2 30 6 25 5. 22 3 16 1 29 5.
123. Miloslav Šádek Land Rover 51 5 358 6 165 3 1538 7 50 6 25 3 30 6. 300 5 800 6 41 6.
125. Matůš Šádek Nissan Navara 100 8 135 5 732 7 383 6 50 6 74 7 39 7. 300 5 800 6 50 7.
124. David Brendl Hyundai Galoper 77 7 500 7 1019 8 1600 8 50 6 50 7 43 8. 300 5 800 6 54 8.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
7. Rosťa Švarc ml. Lada Niva 48 1 124 2 1039 2 536 1 24 1 31 1 7 1. 19 1 551   8 1.
1. Rosťa Švarc Lada Niva 94 2 30 1 772 1 582 2 24 1 34 2 7 1. 28 2 544   9 2.
2. Jarda Borský Lada Niva 250 3 1018 3 1100 3 600 3 50 2 50 3 14 2. 300 3 800   17 3.
  Nejšpinavější leštěnka Míra Hercog                    
  smolař závodu Pavel Slavík                    
  Sleva na příští závod Martin Kučera   Petr Šrejma    
  nejlepší ženská posádka Hana Vopatová                    
  Budka závodu Pepa Fiedler                    
  nejmladší účastník Míra Hercog                    

 

Bezděkov u Žatce 22.-23.9.2018

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
205. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 0 1 16 3 0 1 0 1 3 1 0 1 506 4 12 2. 9 1 49 2 15 1.
206. Jirka Dufek   Suzuki Long 0 1 6 2 6 2 0 1 9 2 0 1 63 3 12 2. 2500 4 29 1 17 2.
201. Libor Homolka Suzuki Samurai 0 1 3 1 36 4 0 1 1500 5 0 1 3 2 15 3. 322 3 73 3 21 4.
203. Martin Aulický Suzuki Samurai 3 2 3 1 0 1 0 1 39 4 0 1 0 1 11 1. 2528 5 102 5 21 5.
214. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 0 1 60 4 33 3 0 1 10 3 0 1 3 2 15 3. 23 2 79 4 21 3.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
301. Luboš Kindl Mitsubishi 15 2 32 2 0 1 3 1 26 2 10 2 3 2 12 1. 63 2 346 2 16 1.
304. Josef Fiedler Nissan 16 3 16 1 9 2 63 3 3 1 6 1 3 2 13 2. 43 1 569 3 17 2.
313. Míra Kalbáč 0 3 1 33 3 30 3 60 2 69 3 10 2 0 1 15 3. 114 3 86 1 19 3.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
02. Leoš Fiala Suzuki Vitara 4 1 0 1 0 1 0 1 18 5 0 1 8 1 11 1. 0 1 30