Výsledky závodů

Sezóna 2018

Vliněves 14.-15.7.2018

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
205. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 0 1 13 2 3 1 6 2 6 1. 52 1 19 2 9 1.
203. Martin Aulický Suzuki Samurai 13 2 3 1 6 2 3 1 6 1. 299 4 6 1 11 2.
206. Jirka Dufek   Suzuki Long 0 1 26 3 55 4 36 3 11 2. 75 3 36 3 17 3.
214. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 15 3 52 4 23 3 3 1 11 2. 58 2 108 4 17 4.
201. Libor Homolka Suzuki Samurai 0 1 76 5 400 5 136 4 15 3. 600 5 600 5 25 5.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
305. Jarda Svoboda Sumer 10 1 43 4 6 1 23 6 12 1. 69 3 29 1 16 1.
302. Jiří Ditrich Jeep 46 6 19 2 22 3 9 2 13 2. 49 2 78 3 18 2.
301. Luboš Kindl Mitsubishi 43 5 43 4 39 4 12 3 16 5. 19 1 54 2 19 3.
308. Filip Dvořák Nissan Terrano 22 3 79 5 19 2 13 4 14 3. 411 4 335 4 22 4.
304. Josef Fiedler Nissan 12 2 118 6 64 6 6 1 15 4. 531 5 600 5 25 5.
306. Jan Vaník Vanis 103 7 32 3 45 5 6 1 16 5. 700 7 600 5 28 6.
312. Jakub Ehremberger Mercedes 28 4 16 1 66 7 19 5 17 6. 631 6 700 6 29 7.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
02. Leoš Fiala Suzuki Vitara 0 1 22 1 4 1 4 1 4 1. 18 4 8 1 9 1.
08. Martin Kučera Suzuki Vitara 0 1 64 4 44 4 16 2 11 2. 16 3 32 2 16 2.
04. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 0 1 72 5 32 3 28 4 13 3. 16 3 56 5 21 3.
03. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 14 3 72 5 18 2 22 3 13 3. 26 6 42 3 22 4.
19. Míra Hercog  Suzuki Samurai 5 2 45 2 100 6 30 5 15 4. 25 5 55 4 24 5.
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 0 1 75 6 50 5 75 7 19 5. 15 2 100 6 27 6.
16. Rosťa Švarc Lada Niva 22 4 338 8 18 2 208 9 23 7. 8 1 180 8 32 7.
15. David Brynda Lada Niva 22 4 52 3 360 8 138 8 23 7. 28 7 110 7 37 8.
09. Jarda Rybář Suzuki Vitara 0 1 86 7 120 7 36 6 21 6. 600 8 600 9 38 9.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
107. Petr Šrejma Mercedes G 3 1 28 1 26 2 19 2 6 1. 29 2 9 1 9 1.
104. Pavel Slavík Nissan Patrol 12 2 80 3 22 1 18 1 7 2. 28 1 32 2 10 2.
106. Pavel Krška Jeep 3 1 54 2 33 4 106 4 11 3. 101 3 45 3 17 3.
102. Karel Klouda Jeep 12 2 208 4 32 3 64 3 12 4. 442 4 600 4 20 4.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
5. David Brynda Lada Niva 22 1 52 1 360 2 138 1 5 1. 28 2 110 1 8 1.
1. Rosťa Švarc Lada Niva 22 1 338 2 18 1 208 2 6 2. 8 1 180 2 9 2.
2. Jarda Borský Lada Niva 600 2 600 3 600 3 600 3 11   600 3 600 3 17 3.
Budka závodu Filip Dvořák              
smolař závodu Pepa Fiedler              
Sleva na příští závod Luboš Kindl   Pepa Fiedler
nejlepší ženská posádka Hana Vopatová              
nejmladší účastník Míra Hercog              

 

Sedliště 19. - 20.5.20181

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
206. Jirka Dufek   Suzuki Long 76 2 0 1 0 1 30 1 26 3 8 1. 6 2 23 6 68 2 18 1.
203. Martin Aulický Suzuki Samurai 87 5 0 1 6 2 30 1 3 1 10 3. 0 1 16 4 81 4 19 2.
214. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 83 3 3 2 0 1 30 1 13 2 9 2. 6 2 13 3 92 6 20 3.
207. Dan Padevět Suzuki Vitara 67 1 3 2 6 2 60 3 33 4 12 4. 9 3 19 5 59 1 21 4.
205. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 85 4 3 2 30 3 40 2 36 5 16 5. 6 2 0 1 70 3 22 5.
201. Libor Homolka Suzuki Samurai 85 4 3 2 0 1 75 4 40 6 17 6. 0 1 3 2 83 5 25 6.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
309. Petr Žucha Mercedes  74 1 9 2 0 1 900 5 30 1 10 1. 3 1 10 1 56 1 13 1.
304. Josef Fiedler Nissan 78 2 19 3 16 2 569 4 39 2 13 2. 12 3 13 2 56 1 19 2.
301. Luboš Kindl Mitsubishi 90 4 0 1 0 1 63 2 69 5 13 2. 9 2 33 4 80 3 22 3.
302. Jiří Ditrich Jeep 86 3 63 5 36 3 60 1 53 3 15 3. 25 5 19 3 67 2 25 4.
311. Dan Lux Opel 95 5 30 4 303 4 76 3 59 4 20 4. 20 4 13 2 87 4 30 5.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
02. Leoš Fiala Suzuki Vitara 44 1 0 1 0 1 0 1 0 1 5 1. 4 2 38 5 41 1 13 1.
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 69 5 0 1 0 1 5 3 0 1 11 2. 5 3 20 3 43 2 19 2.
08. Martin Kučera Suzuki Vitara 49 2 14 4 14 5 0 1 26 3 15 4. 4 2 14 1 48 3 21 3.
03. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 66 3 4 2 0 1 12 5 8 2 13 3. 34 7 18 2 55 4 26 4.
05. Petr Vávra Daihatsu Feroza 99 9 4 2 10 3 4 2 44 6 22 7. 0 1 48 6 48 3 32 5.
11. Michal Šmíd Daihatsu Feroza 69 5 8 3 12 4 12 5 34 4 21 6. 8 4 22 4 87 8 37 6.
04. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 67 4 4 2 8 2 16 6 38 5 19 5. 34 7 154 8 75 6 40 7.
16. Rosťa Švarc Lada Niva 70 6 4 2 62 8 8 4 8 2 22 7. 12 5 62 7 100 9 43 8.
15. David Brynda Lada Niva 73 7 8 3 34 7 306 8 8 2 27 8. 14 6 218 9 100 9 51 9.
19. Míra Hercog  Suzuki Samurai 82 8 120 5 15 6 45 7 100 10 36 9. 200 10 20 3 68 5 54 10.
18. Jarda Borský Lada Niva 100 10 200 10 100 10 500 10 100 10 50 10. 300 10 300 10 81 7 77 11.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
104. Pavel Slavík Nissan Patrol 47 2 2 1 6 2 10 2 4 1 8 1. 12 2 14 1 43 1 12 1.
102. Karel Klouda Jeep 45 1 3 2 25 3 3 1 22 3 10 2. 32 3 24 2 43 1 16 2.
107. Petr Šrejma Mercedes G 45 1 3 2 4 1 16 4 6 2 10 2. 0 1 29 3 44 2 16 3.
105. Standa Tesař Jeep 59 4 3 2 52 5 12 3 26 4 18 3. 53 4 39 4 47 3 29 4.
112. Jarda Sirový Toyota 56 3 2 1 38 4 24 5 32 5 18 3. 85 5 124 5 53 4 32 5.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
1. Rosťa Švarc Lada Niva 70 1 4 1 62 2 8 1 8 1 6 1. 12 1 62 1 100 2 10 1.
5. David Brynda Lada Niva 73 2 8 2 34 1 306 2 8 1 8 2. 14 2 218 2 100 2 14 2.
2. Jarda Borský Lada Niva 100 3 100 3 100 3 100 3 100 2 14 3. 100 3 300 3 81 1 21 3.
Nejšpinavější leštěnka Švarc Rosťa
smolař závodu Žucha Petr
Sleva na příští závod  Dan Pa9 ,  Petr Vávra
nejlepší ženská posádka Vopatová Hana
Budka závodu Vávra petr
smolař závodu Fiedler Pepa

 

Kladno 24. - 25.3. 2018

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
205. Jirka Dufek ml. Suzuki Long 51 2 0 1 0 1 15 3 7 1. 1015 4 325 4 48 2 17 1.
201. Libor Homolka Suzuki Samurai 69 3 0 1 33 3 33 4 11 3. 30 1 370 6 45 1 19 2.
203. Martin Aulický Suzuki Samurai 42 1 0 1 56 5 9 1 8 2. 250 3 334 5 57 4 20 3.
206. Jirka Dufek   Suzuki Long 1250 8 30 2 20 2 9 1 13 4. 42 2 564 7 52 3 25 4.
204. Lucie Halamová Suzuki Samurai 553 6 0 1 46 4 46 5 16 6. 1250 5 149 2 1250 5 28 5.
212. Tomáš Peroutka Suzuki Jimny 109 4 0 1 309 7 510 8 20 8. 1250 5 122 1 1250 5 31 6.
211. Radek Halama Suzuki Samurai 543 5 0 1 33 3 63 6 15 5. 1250 5 1500 8 1250 5 33 7.
213. Míra Kopecký Suzuki Jimny 553 6 0 1 58 6 250 7 20 8. 1250 5 242 3 1250 5 33 7.
214. Vláďa Šrejma Suzuki Jimny 580 7 0 1 1250 8 13 2 18 7. 1250 5 1500 8 1250 5 36 8.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
305. Jarda Svoboda Sumer 42 1 0 1 29 2 15 1 5 1. 36 2 292 3 45 1 11 1.
309. Petr Žucha   91 3 3 2 50 4 15 1 10 2. 3 1 1283 5 49 3 19 2.
304. Josef Fiedler Nissan 57 2 63 7 45 3 25 2 14 3. 67 4 76 1 48 2 21 3.
302. Jiří Ditrich Jeep 348 5 43 6 23 1 35 3 15 4. 52 3 1033 4 48 2 24 4.
301. Luboš Kindl Mitsubishi 319 4 30 5 96 5 55 4 18 5. 36 2 169 2 1250 4 26 5.
303. Milan Renner Mitsubishi 851 6 10 3 1250 6 93 5 20 6. 1250 5 1500 6 1250 4 35 6.
307. Petr Burýšek Nissan Patrol 1250 7 13 4 1250 6 822 6 23 7. 1250 5 1500 6 1250 4 38 7.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
03. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 18 5 62 6 0 1 46 2 14 3. 0 1 40 4 12 3 22 1.
02. Leoš Fiala Suzuki Vitara 18 5 54 4 14 3 514 7 19 6. 0 1 10 1 8 1 22 2.
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 55 7 315 9 0 1 35 1 18 5. 0 1 30 2 10 2 23 3.
04. Hana Vopatová Daihatsu Feroza 8 2 126 7 0 1 62 4 14 3. 14 2 68 5 46 5 26 4.
08. Martin Kučera Suzuki Vitara 8 2 50 3 44 5 304 6 16 4. 28 4 36 3 22 4 27 5.
12. Leoš Czafík Suzuki LJ 16 4 46 2 0 1 54 3 10 1. 1250 6 1500 7 1250 8 31 6.
10. Ivan Juřík Suzuki LJ 12 3 60 5 10 2 54 3 13 2. 1250 6 1500 7 1250 8 34 7.
20. Janovský Suzuki Samurai 5 1 15 1 30 4 1280 8 14 3. 1250 6 1500 7 1250 8 35 8.
15. David Brynda Lada Niva 8 2 578 10 1250 7 84 5 24 7. 30 5 280 6 520 7 42 9.
16. Rosťa Švarc Lada Niva 20 6 152 8 1250 7 1500 9 30 9. 26 3 280 6 512 6 45 10.
05. Petr Vávra Daihatsu Feroza 8 2 1250 11 1000 6 1500 9 28 8. 1250 6 1500 7 1250 8 49 11.
11. Michal Šmíd Daihatsu Feroza 18 5 1250 11 1250 7 1500 9 32 10. 1250 6 1500 7 1250 8 53 12.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
101. Milan Eliáš Jeep 3 1 71 2 32 2 16 2 7 1. 23 3 36 1 4 1 12 1.
107. Petr Šrejma Mercedes G 3 1 73 4 10 1 15 1 7 1. 16 2 39 3 6 3 15 2.
106. Pavel Krška Jeep 3 1 71 2 41 4 63 6 13 2. 2 1 62 5 5 2 21 3.
104. Pavel Slavík Nissan Patrol 26 4 98 6 70 6 58 5 21 6. 16 2 38 2 14 4 29 4.
102. Karel Klouda Jeep 14 2 766 9 52 5 88 7 23 7. 2 1 86 6 20 5 35 5.
116. Čermák Nissan 3 1 90 5 40 3 103 9 18 4. 33 4 1500 8 95 8 38 6.
121. Jirka Bareš Toyota 33 6 106 7 41 4 18 3 20 5. 73 7 62 5 55 7 39 7.
105. Standa Tesař Jeep 16 3 72 3 76 8 104 10 24 8. 72 6 42 4 35 6 40 9.
109. Pavel Vacek Nissan Patrol 26 4 70 1 72 7 46 4 16 3. 1250 8 324 7 1250 9 40 8.
112. Jarda Sirový Toyota 32 5 120 8 32 2 144 11 26 9. 42 5 1500 8 1250 9 48 10.
103. Petr Burýšek Jeep ZJ 26 4 1250 10 1250 9 98 8 31 10. 1250 8 1500 8 1250 9 56 11.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
1. Rosťa Švarc Lada Niva 20 2 152 1 1250 1 1500 2 6 2. 26 1 280 1 512 1 9 1.
5. David Brynda Lada Niva 8 1 578 2 1250 1 84 1 5 1. 30 2 280 1 520 2 10 2.
Smolař závodu Obelix
Sleva na příští závod  Ditrich, 
   
Nejlepší ženská posádka Hana Vopatová
Nejmladší účastník Jirka Dufek
Budka závodu Ditrich Jirka

 

Sezóna 2017

Celkové pořadí v sezóně 2017

Speciály do 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 13 2. 73 4. 19 4. 23 2. 10 3.   138 1.
218. Dan Lux Suzuki Samurai 120 10. 14 1. 18 3. 35 4. 9 2.   196 2.
209. Lucie Halamová Suzuki 120 0 160 0 29 5. 22 1. 0 0   331 3.
215. Jiří Dufek Jun Suzuki Long 120 10. 160 9. 15 2. 46 5. 0 0   341 5.
207. Martin Aulický Suzuki Samurai 12 1. 160 9. 140 0 24 3. 8 1.   344 4.
201. Jiří Dufek Suzuki Long 120 10. 160 9. 14 1. 88 7. 0 0   382 6.
204. Pepa Racko Suzuki Samurai 105 8. 18 2. 140 0 180 0 0 0   443 8.
217. Laski Niva 104 7. 24 3. 140 0 180 0 0 0   448 9.
206. Dan Padevět Suzuki Vitara 120 10. 117 5. 140 0 61 6. 61 4.   499 7.
208. Jakub Ehremberger Suzuki 26 3. 160 9. 140 0 180 0 0 0   506 10.
203. Igor Shelomkov Suzuki Vitara 27 4. 160 9. 140 0 180 0 0 0   507 11.
213. Jiří Čermák Daihatsu Feroza 66 5. 145 8. 140 0 180 0 0 0   531 12.
216. Marek Kolínský Suzuki  70 6. 160 9. 140 0 180 0 0 0   550 13.
202. Jarda Rybář Suzuki Vitara 106 9. 127 6. 140 0 180 0 0 0   553 14.
211. Pavel Bajus Suzuki Vitara 120 10. 129 7. 140 0 180 0 0 0   569 15.
212. Bertík Lada Niva 120 10. 160 9. 140 0 180 0 0 0   600 16.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
302. Luboš Kindl Mitsubishi 17 2. 22 3. 20 4. 32 2. 9 3.   100 1.