Výsledky závodů

Sezóna 2017

Libouchec 20.května 2017

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
218. Dan Lux Suzuki Samurai 43 1 26 3 65 2 88 1 32 2 9 1. 211 3 63 1 0 1 14 1.
204. Pepa Racko Suzuki Samurai 59 3 16 1 116 3 361 3 56 4 14 3. 122 1 140 2 0 1 18 2.
217. Laski Niva 79 4 126 5 53 1 510 4 39 3 17 4. 166 2 230 3 10 2 24 3.
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 46 2 21 2 306 6 345 2 22 1 13 2. 600 20 600 20 600 20 73 4.
206. Dan Padevět Suzuki Vitara 430 6 140 7 216 4 600 20 600 20 57 5. 600 20 600 20 600 20 117 5.
202. Jarda Rybář Suzuki Vitara 43 1 128 6 600 20 600 20 600 20 67 6. 600 20 600 20 600 20 127 6.
211. Pavel Bajus Suzuki Vitara 404 5 125 4 600 20 600 20 600 20 69 7. 600 20 600 20 600 20 129 7.
213. Jiří Čermák Daihatsu Feroza 600 20 600 20 233 5 600 20 600 20 85 8. 600 20 600 20 600 20 145 8.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
301. Jára Svoboda Sumer 36 1 6 2 23 2 48 2 19 2 9 1. 69 1 46 2 0 1 13 1.
306. Milan Renner Obelix Mitsubishi 46 2 0 1 23 2 46 1 25 4 10 2. 123 4 136 5 0 1 20 2.
302. Luboš Kindl Mitsubishi 101 4 26 3 76 3 56 3 20 3 16 3. 99 2 69 3 0 1 22 3.
303. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 82 3 61 4 9 1 56 3 26 5 16 3. 151 5 43 1 3 2 24 4.
307. Josef Fiedler Nissan 162 5 205 5 98 4 600 20 302 6 40 5. 115 3 70 4 40 3 50 5.
310. Petr Žucha Nissan 355 6 408 6 126 5 1048 20 18 1 38 4. 600 20 600 20 600 20 98 6.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 5 1 20 2 20 2         5 1. 5 3 0 1     9 01.
03. Tomáš Kopta Lada Niva 6 2 31 5 18 1         8 2. 3 1 3 2     11 02.
21. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 12 4 31 5 20 2         11 3. 8 4 4 3     18 03.
05. Martin Kučera Suzuki Vitara 15 5 40 6 20 2         13 4. 15 6 0 1     20 04.
12. Leoš Fiala Suzuki Vitara 16 6 25 4 22 3         13 4. 4 2 10 6     21 05.
23. Roman Svoboda Suzuki Samurai 10 3 42 7 50 6         16 5. 15 6 5 4     26 06.
22. Petr Vávra Daihatsu Feroza 60 10 73 9 20 2         21 7. 12 5 4 3     29 07.
20. Jitka Višňáková Lada Niva 18 7 71 8 24 4         19 6. 12 5 18 7     31 08.
02. Hana Vopatová Daihatsu 28 9 290 10 24 4         23 8. 12 5 8 5     33 09.
09. Jiří Dufek Suzuki Vitara 22 8 23 3 28 5         16 5. 600 20 600 20     56 10.
19. Jiří Dufek Jun Suzuki Vitara 6 2 19 1 600 20         23 8. 600 20 600 20     63 11.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
112. Lukáš Komín Jeep 6 3 28 3 10 1         7 1. 2 2 2 2     11 01.
103. Vláďa Šrejma Toyota   3 1 62 6 23 5         12 4. 1 1 1 1     14 02.
101. Milan Eliáš Jeep 10 5 25 2 16 3         10 2. 2 2 4 3     15 03.
120. Jelínek Nissan Terano 15 6 70 7 12 2         15 6. 3 3 1 1     19 04.
108. Karel Klouda Jeep 8 4 31 4 20 4         12 3. 8 5 6 4     21 05.
124. Pavel Krška Jeep 6 3 31 4 40 7         14 5. 4 4 4 3     21 05.
130. Gábina Mitsubishi 6 3 154 9 34 6         18 7. 2 2 2 2     22 06.
114. Pavel Vacek Nissan 33 8 25 2 52 9         19 8. 22 8 264 7     34 07.
129. Vaněk Jeep 18 7 54 5 600 20         32 11 2 2 2 2     36 08.
118. Petr Burýšek Nissan Patrol 43 9 31 4 90 10         23 9. 22 8 22 6     37 09.
104. Standa Tesař Jeep 45 10 73 8 43 8         26 10. 13 7 15 5     38 10.
123. Pavel Slavík Nissan 48 11 31 4 600 20         35 12. 9 6 6 4     45 11.
127. Jaroslav Štula Jeep 4 2 23 1 600 20         23 9. 600 20 600 20     63 12.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
2. Tomáš Kopta Lada Niva 6 1 31 1 18 1         3 1. 3 1 3 1     5 1.
8. Jitka Višňáková Lada Niva 18 2 71 2 24 2         6 2. 12 2 18 2     10 2.
9. Petr Burýšek Lada Niva 79 3 126 3 53 3 510   39   9 3. 166 3 230 3     15 3.
3. Jarda Borský Lada Niva 600 4 600 4 600 4         12 4. 600 4 600 4     20 4.
Nejšpinavější leštěnka Standa Tesař              
smolař závodu Pepa Fiedler              
Sleva na příští závod  Libor Homolka   Hana Vopatová
nejlepší ženská posádka Gábina              
Budka závodu Libor Homolka              

 

Sedliště 18.-19. března 2017

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
207. Martin Aulický Suzuki Samurai 169 2 62 4 57 2 8 2. 92 1 24 1 48 2         12 1.
211. Pavel Bajus Suzuki Vitara 500 20 500 20 500 20 60 9. 600 20 600 20 600 20         120 10.
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 152 1 9 1 99 3 5 1. 162 3 29 2 51 3         13 2.
208. Jakub Ehremberger Suzuki 172 3 46 3 461 6 12 4. 430 5 45 4 145 5         26 3.
203. Igor Shelomkov Suzuki Vitara 245 5 188 5 161 4 14 5. 226 4 47 5 93 4         27 4.
213. Jiří Čermák Daihatsu Feroza 500 20 500 20 500 20 60 9. 125 2 33 3 35 1         66 5.
216. Marek Kolínský Suzuki  365 7 19 2 52 1 10 3. 600 20 600 20 600 20         70 6.
217. Burýšek Niva 201 4 500 20 500 20 44 6. 600 20 600 20 600 20         104 7.
204. Pepa Racko Suzuki Samurai 500 20 500 20 438 5 45 7. 600 20 600 20 600 20         105 8.
202. Jarda Rybář Suzuki Vitara 342 6 500 20 500 20 46 8. 600 20 600 20 600 20         106 9.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
301. Jára Svoboda Sumer 178 2 46 2 403 6 10 2. 103 1 21 1 83 2         14 1.
302. Luboš Kindl Mitsubishi 236 4 147 3 170 3 10 2. 246 3 25 3 64 1         17 2.
303. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 185 3 19 1 312 5 9 1. 141 2 46 6 174 6         23 3.
306. Milan Renner Obelix Mitsubishi 339 6 172 5 109 2 13 3. 266 4 23 2 93 4         23 4.
307. Josef Fiedler Nissan 141 1 258 7 96 1 9 1. 356 5 42 5 92 3         22 4.
304. Jan Vaník Vanis 500 20 167 4 233 4 28 5. 433 6 32 4 102 5         43 5.
310. Petr Žucha Nissan 243 5 225 6 485 7 18 4. 549 7 600 20 600 20         65 6.
311. Dan Lux Opel Monterey 430 7 500 20 500 20 47 6. 600 20 600 20 600 20         107 7.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
12. Leoš Fiala Suzuki Vitara 58 1 124 1 48 2 4 1. 226 3 27 1 76 4         12 1.
8. Jan Pabst Suzuki LJ 63 3 325 7 345 9 19 6. 600 20 600 20 600 20         79 10.
18. Míra Hercog Suzuki Samurai 500 20 500 20 500 20 60 12. 600 20 42 4 46 1         85 11.
5. Martin Kučera Suzuki Vitara 45 2 500 20 240 6 28 9. 600 20 600 20 600 20         88 12.
11. Bertík Lada Niva 400 8 500 20 500 20 48 11. 600 20 600 20 600 20         108 13.
1. Martin Hercog Suzuki Samurai 240 6 130 2 160 5 13 4. 110 1 27 1 55 2         17 2.
17. Jaroslav Šramar Lada Niva 63 3 281 6 36 1 10 2. 203 2 47 6 141 8         26 3.
24. Jindřich Šťastný Suzuki Samurai 85 5 180 4 116 3 12 3. 306 4 55 8 135 7         31 4.
22. Petr Vávra Daihatsu Feroza 260 7 400 9 304 7 23 7. 600 20 32 2 128 6         51 5.
3. Tomáš Kopta Lada Niva 66 4 500 20 124 4 28 9. 330 5 33 3 600 20         56 6.
2. Hana Vopatová Daihatsu 260 7 400 9 450 12 28 9. 600 20 101 9 46 1         58 7.
21. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 260 7 366 8 426 11 26 8. 600 20 50 7 98 5         58 7.
20. Jitka Višňáková Lada Niva 500 20 178 3 404 10 33 10. 600 20 46 5 71 3         61 8.
4. Ivan Juřík Suzuki LJ 66 4 265 5 315 8 17 5. 600 20 600 20 600 20         77 9.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
124. Pavel Krška Jeep 134 4 500 20 310 3 27 6. 330 3 42 2 219 3         35 1.
123. Pavel Slavík Nissan 119 3 157 4 415 6 13 3. 336 4 39 1 600 20         38 2.
104. Standa Tesař Jeep 160 5 199 5 413 5 15 4. 216 1 600 20 131 2         38 3.
128. Jaroslav Sirový Toyota LC 160 5 229 6 500 20 31 9. 340 5 73 4 123 1         41 4.
112. Lukáš Komín Jeep 62 1 500 20 408 4 25 5. 310 2 45 3 600 20         50 5.
102. Miki Bajus Jeep 400 6 105 3 204 1 10 1. 600 20 600 20 600 20         70 6.
108. Karel Klouda Jeep 98 2 262 7 304 2 11 2. 600 20 600 20 600 20         71 7.
114. Pavel Vacek Nissan 500 20 48 1 424 7 28 7. 600 20 600 20 600 20         88 8.
118. Petr Burýšek Nissan Patrol 415 7 57 2 500 20 29 8. 600 20 600 20 600 20         89 9.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
1. Rikjan Lada Niva 63 1 281 2 36 1 4 1. 203 1 47 3 141 1         9 1.
2. Tomáš Kopta Lada Niva 66 2 500 10 124 2 14 2. 330 2 33 1 600 10         27 2.
8. Jitka Višňáková Lada Niva 500 10 178 1 404 4 15 3. 600 10 46 2 600 10         37 3.
3. Jarda Borský Lada Niva 500 10 500 10 400 3 23 4. 600 10 600 10 600 10         53 4.
9. Petr Burýšek Lada Niva 201 3 500 10 500 10 23 4. 600 10 600 10 600 10         53 4.

 

Sezóna 2016

Celkové pořadí

Speciály do 2000
  Jméno Vozidlo Milovice 19.3.2016 Zákupy 21.5.2016 Dolní Beřkovice 30.7.2016 Babiny Stráž 6 Součet bodů Pořadí
201. Martin Aulický Suzuki Samurai 126 11 152 8 18   315 7.
202. Libor Homolka Suzuki Samurai 19 19 152 11 8   209 5.
203. Dan Padevět Suzuki Vitara 15 35 152 26 11   239 6.
204. Jarda Borský Lada Niva 126 126 152 72 7   483 12.
205. Milan Renner Obelix Mitsubishi 12 19 17 20 12   80 2.
206. Igor Jiráska Suzuki LJ 30 126 152 72 54   434 9.
207. Pepa Racko Suzuki Samurai 126 24 28 20 8   206 4.
208. Igor Shelomkov Suzuki Vitara 31 35 19 26 54   165 3.
209. Jiří Dufek Suzuki Long 18 17 17 12 8   72 1.
210. Dan Lux Suzuki Samurai 126 126 152 27 54   485 11.
211. Ehremberger Suzuki 126 126 32 72 54   410 8.
212. Michal Slezák Suzuki 126 126 152 15 54   473 10.
213. 0 0 126 126 152 72 54   530  
214. 0 0 126 126 152 72 54   530  
215. Jiří Čermák Daihatsu Feroza 126 126 152 72 13   489 13.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Milovice 19.3.2016 Zákupy 21.5.2016 Dolní Beřkovice 30.7.2016 Babiny Stráž 6 Součet bodů Pořadí
301. Jára Svoboda Sumer 9 13 9 5 6   42 1.
302. Martin Hrabaň Sumer 126 126 152 72 54   530 8.
303. Pavel Krška Jeep Cherokee 26 126 152 72 23   399 6.
304. Luboš Kindl Mitsubishi 16 22 25 7 25   95 2.
305. Jan Vaník Vanis 14 14 152 72 10   262 4.
306. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 126 17 15 12 27   197 3.
307. Roman Nerud Jeep Cherokee 126 126 20 72 54   398 5.
308. Pavel Filipi UAZ 126 126 152 72 54   530 8.
309. Josef Fiedler Nissan 126 126 152 72 4   480 7.
Leštěnky do 2000
  Jméno Vozidlo Milovice 19.3.2016 Zákupy 21.5.2016 Dolní Beřkovice 30.7.2016 Babiny Stráž 6 Součet bodů Pořadí
1. Martin Hercog Suzuki Samurai 13 13 17 20 12   75 1.
2. Bertík Lada Niva 54 126 152 72 54   458 11.
3. Jirka Dufek ml Suzuki Samurai 30 17 37 15 6   105  
4. Maruška a Pavel Krškovi Suzuki Samurai 126 126 152 72 54   530 16.
5. Rikjan Lada Niva 126 126 152 72 54   530 16.
6. Leoš Czafík Suzuki LJ 20 126 25 72 54   297 6.
7. Jan Pabst Suzuki LJ 19 126 152 17 54   368 8.
8. Ivan Juřík Suzuki LJ 22 126 33 9 54   244 4.
9. Tomáš Kopta Lada Niva 45 27 39 19 8   138 3.
10. Martin Kučera Suzuki Vitara 37 29 152 13 54   285 5.
11. Míra Hercog Suzuki Samurai 126 126 152 72 54   530 16.
12. Jarda Rybář Suzuki Samurai 52 126 20 72 54   324 7.
13. Hana Vopatová Daihatsu 38 19 30 22 12   121 2.
14. Milan Dvořáček Lada Niva 31 126 152 72 54   435 10.
15. Josef Veselý Lada Niva 126 126 152 33 54   491 15.
16. Martin Zeman Suzuki Samurai 126 126 8 72 54   386 9.
17. Zuzka Švorcová Lada Niva 126 126 152 32 54   490 14.
18. Michal Kormunda