Výsledky závodů

Sezóna 2017

Celkové pořadí v sezóně 2017

Speciály do 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 13 2. 73 4. 19 4. 23 2. 10 3.   138 1.
218. Dan Lux Suzuki Samurai 120 10. 14 1. 18 3. 35 4. 9 2.   196 2.
209. Lucie Halamová Suzuki 120 0 160 0 29 5. 22 1. 0 0   331 3.
215. Jiří Dufek Jun Suzuki Long 120 10. 160 9. 15 2. 46 5. 0 0   341 5.
207. Martin Aulický Suzuki Samurai 12 1. 160 9. 140 0 24 3. 8 1.   344 4.
201. Jiří Dufek Suzuki Long 120 10. 160 9. 14 1. 88 7. 0 0   382 6.
204. Pepa Racko Suzuki Samurai 105 8. 18 2. 140 0 180 0 0 0   443 8.
217. Laski Niva 104 7. 24 3. 140 0 180 0 0 0   448 9.
206. Dan Padevět Suzuki Vitara 120 10. 117 5. 140 0 61 6. 61 4.   499 7.
208. Jakub Ehremberger Suzuki 26 3. 160 9. 140 0 180 0 0 0   506 10.
203. Igor Shelomkov Suzuki Vitara 27 4. 160 9. 140 0 180 0 0 0   507 11.
213. Jiří Čermák Daihatsu Feroza 66 5. 145 8. 140 0 180 0 0 0   531 12.
216. Marek Kolínský Suzuki  70 6. 160 9. 140 0 180 0 0 0   550 13.
202. Jarda Rybář Suzuki Vitara 106 9. 127 6. 140 0 180 0 0 0   553 14.
211. Pavel Bajus Suzuki Vitara 120 10. 129 7. 140 0 180 0 0 0   569 15.
212. Bertík Lada Niva 120 10. 160 9. 140 0 180 0 0 0   600 16.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
302. Luboš Kindl Mitsubishi 17 2. 22 3. 20 4. 32 2. 9 3.   100 1.
303. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 23 3. 24 4. 18 3. 32 3. 9 2.   106 2.
306. Milan Renner Obelix Mitsubishi 23 4. 20 2. 20 4. 40 6. 7 1.   110 3.
307. Josef Fiedler Nissan 22 4. 50 5. 14 1. 33 4. 10 4.   129 4.
301. Jára Svoboda Sumer 14 1. 13 1. 140 0 16 1. 46 5.   229 5.
304. Jan Vaník Vanis 43 5. 160 7. 17 2. 180 0 0 0   400 6.
309. Bohouš Tarant Land Rover 120 0 160 0 140 0 33 4. 0 0   453 7.
310. Petr Žucha Nissan 65 6. 98 6. 140 0 180 0 0 0   483 9.
308. Jitka Laksarová Sumer 120 0 160 0 140 0 39 5. 63 6.   522 8.
311. Dan Lux Opel Monterey 107 7. 160 7. 140 0 180 0 0 0   587 10.
305. Roman Nerud Jeep Cherokee 120 8. 160 7. 140 0 180 0 0 0   600 11.
Leštěnky do 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 17 2. 9 1. 10 1. 28 1. 9 3.   73 1.
12. Leoš Fiala Suzuki Vitara 12 1. 21 5. 27 3. 32 4. 7 1.   99 2.
21. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 58 7. 18 3. 36 6. 30 2. 13 4.   155 3.
02. Hana Vopatová Daihatsu 58 7. 33 9. 36 6. 38 6. 13 5.   178 4.
22. Petr Vávra Daihatsu Feroza 51 5. 29 7. 52 9. 35 5. 17 6.   184 5.
23. Roman Svoboda Suzuki Samurai 120 14. 26 6. 37 7. 31 3. 9 2.   223 6.
03. Tomáš Kopta Lada Niva 56 6. 11 2. 41 8. 155 9. 0 0   263 7.
05. Martin Kučera Suzuki Vitara 88 12. 20 4. 21 2. 180 0 0 0   309 8.
20. Jitka Višňáková Lada Niva 61 8. 31 8. 57 10. 180 0 0 0   329 9.
04. Ivan Juřík Suzuki LJ 77 9. 100 12. 28 4. 180 0 0 0   385 10.
16. Michal Šmíd Daihatsu Feroza 120 0 100 0 68 11. 108 7. 35 7.   431 11.
06. Leoš Czafík Suzuki LJ 120 14. 100 12. 34 5. 180 0 0 0   434 12.
17. Jaroslav Šramar Lada Niva 26 3. 100 12. 140 0 180 0 0 0   446 13.
24. Jindřich Šťastný Suzuki Samurai 31 4. 100 12. 140 0 180 0 0 0   451 14.
14. David Brynda Lada Niva 120 0 100 0 68 11. 180 0 0 0   468 15.
07. Rostislav Švarc Lada NIva 120 0 100 0 80 12. 127 8. 67 9.   494 16.
09. Jiří Dufek Suzuki Vitara 120 14. 56 10. 140 0 180 0 0 0   496 17.
08. Jan Pabst Suzuki LJ 79 10. 100 12. 140 0 180 0 0 0   499 18.
19. Janovský 0 120 14. 63 11. 140 0 180 0 0 0   503 19.
11. Bertík Lada Niva 108 13. 100 12. 140 0 180 0 0 0   528 20.
10. Martin Kučera Lada Niva 120 14. 100 12. 140 0 180 0 0 0   540 21.
13. Michal Kormunda Lada Niva 120 14. 100 12. 140 0 180 0 0 0   540 21.
15. Josef Veselý Lada Niva 120 14. 100 12. 140 0 180 0 0 0   540 21.
18. Míra Hercog Suzuki Samurai 85 11. 100 12. 140 0 180 0 37 8.   542 22.
Leštěnky nad 2000
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů Pořadí
101. Milan Eliáš Jeep 100 10. 15 3. 16 1. 20 1. 15 2.   166 1.
108. Karel Klouda Jeep 71 7. 21 5. 42 6. 33 4. 16 3.   183 2.
103. Vláďa Šrejma Toyota   100 10. 14 2. 49 8. 28 2. 4 1.   195 3.
123. Pavel Slavík Nissan 38 2. 45 11. 37 4. 68 6. 25 7.   213 4.
104. Standa Tesař Jeep 38 3. 38 10. 47 7. 92 7. 34 10.   249 5.
124. Pavel Krška Jeep 35 1. 21 5. 20 2. 180 0 17 4.   273 6.
109. Petr Šrejma Mercedes G 100 10. 100 13. 24 3. 29 3. 27 8.   280 7.
130. Gábina Mitsubishi 100 10. 22 6. 12 5. 125 5. 38 11.   297 8.
112. Lukáš Komín Jeep 50 5. 11 1. 140 0 180 0 0 0   381 9.
122. Jakub Růžička Nissan 100 0 0 0 140 0 138 8. 46 14.   424 10.
114. Pavel Vacek Nissan 88 8. 34 7. 51 9. 180 0 80 0   433 11.
107. Lenka Ducháčková Mitsubishi 100 10. 100 13. 37 4. 180 0 57 16.   474 12.
129. Vaněk Jeep 100 10. 36 8. 140 0 180 0 22 5.   478 13.
128. Jaroslav Sirový Toyota LC 41 4. 100 13. 140 0 180 0 48 15.   509 14.
118. Petr Burýšek Nissan Patrol 89 9. 37 9. 129 10. 180 0 80 0   515 15.
120. Jelínek Nissan Terano 100 10. 19 4. 140 0 180 0 80 0   519 16.
106. Lukáš Vašát Nissan 100 10. 100 13. 140 0 180 0 0 0   520 17.
111. Milan Roscher Toyota   100 10. 100 13. 140 0 180 0 0 0   520 18.
125. 0 0 100 10. 100 13. 140 0 180 0 0 0   520 19.
115. Jaroslav Uher Toyota LC 100 10. 100 13. 140 0 180 0 24 6.   544 20.
110. Tůma Mitsubishi 100 0 100 0 140 0 180 0 30 9.   550 21.
113. Tomáš Kopta Jeep 100 0 100 0 140 0 180 0 43 13.   563 22.
116. Jitka Višňáková Jeep 100 0 100 0 140 0 180 0 43 12.   563 23.
127. Jaroslav Štula Jeep 100 10 63 12. 140 0 180 0 80 0   563 24.
102. Miki Bajus Jeep 70 6. 100 13. 140 0 180 0 80 0   570 25.
105. Jirka Bareš Toyota 100 10. 100 13. 140 0 180 0 80 0   600 26.
119. Milan Doležal Nissan Patrol 100 10. 100 13. 140 0 180 0 80 0   600 27.
126. Spěšný Jeep 100 10. 100 13. 140 0 180 0 80 0   600 28.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Sedliště pořadí Libouchec pořadí Beřkovice pořadí Ředhošť pořadí Sedliště pořadí 6. Součet bodů  
2. Tomáš Kopta Lada Niva 27 2. 5 1. 12 1. 125 2. 0 0   169 1.
8. Jitka Višňáková Lada Niva 37 3. 10 2. 49 2. 180 0 0 0   276 2.
6. Rostislav Švarc Lada Niva 60 5. 50 0 53 4. 85 1. 67 1.   315 3.
7. David Brynda Lada Niva 60 0 50 0 50 3. 180 0 0 0   340 4.
1. Rikjan Lada Niva 9 1. 50 0 140 0 180 0 0 0   379 5.
9. Petr Burýšek Lada Niva 53 4. 15 3. 140 5. 180 0 0 0   388 6.
3. Jarda Borský Lada Niva 53 4. 20 4. 140 0 180 0 0 0   393 7.
4. Milan Dvořáček Lada Niva 60 5. 50 0 140 0 180 0 0 0   430 8.
5. Michal Kormunda Lada Niva 60 5. 50 0 140 0 180 0 0 0   430 8.
Celkově 1.)  Martin Hercog            73 b
    2.) Luboš Kindl                 100 b
    3.) Libor Homolka           138 b
Smolař roku Petr Burýšek
Nejšpinavější leštěnka Hercog
Fair play Jan Vaník
Nejmladší účastník Jirka Dufek
Nejlepší ženská posádka Vopatová
Skokan roku Pepa Buben
   
Budka roku Libor Homolka

 

Sedliště 14.10.2017

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
207. Martin Aulický Suzuki Samurai 6 1 284 3 13 1 600 3 8 1.
218. Dan Lux Suzuki Samurai 154 3 222 2 349 3 0 1 9 2.
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 9 2 433 4 33 2 10 2 10 3.
206. Dan Padevět Suzuki Vitara 600 20 215 1 600 20 600 20 61 4.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
306. Milan Renner Obelix Mitsubishi 4 1 33 1 331 4 0 1 7 1.
303. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 8 2 136 3 96 2 3 2 9 2.
302. Luboš Kindl Mitsubishi 9 3 130 2 293 3 0 1 9 3.
307. Josef Fiedler Nissan 15 4 218 4 13 1 0 1 10 4.
301. Jára Svoboda Sumer 600 20 222 5 600 20 0 1 46 5.
308. Jitka Laksarová Sumer 600 20 600 20 600 20 13 3 63 6.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
12. Leoš Fiala Suzuki Vitara 8 2 30 1 16 3 0 1 7 1.
23. Roman Svoboda Suzuki Samurai 10 3 30 1 10 1 15 4 9 2.
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 3 1 30 1 15 2 40 5 9 3.
21. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 49 4 63 2 40 5 3 2 13 4.
02. Hana Vopatová Daihatsu 151 5 63 2 30 4 3 2 13 5.
22. Petr Vávra Daihatsu Feroza 154 6 30 1 644 7 10 3 17 6.
16. Michal Šmíd Daihatsu Feroza 196 7 63 2 600 20 60 6 35 7.
18. Míra Hercog Suzuki Samurai 329 8 500 3 105 6 600 20 37 8.
07. Rostislav Švarc Lada NIva 600 20 600 20 600 20 303 7 67 9.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
103. Vláďa Šrejma Toyota   5 1 28 1 44 1 0 1 4 1.
101. Milan Eliáš Jeep 69 9 33 3 46 2 0 1 15 2.
108. Karel Klouda Jeep 13 2 30 2 146 9 2 3 16 3.
124. Pavel Krška Jeep 42 7 33 3 70 5 1 2 17 4.
129. Vaněk Jeep 70 10 40 4 88 7 0 1 22 5.
115. Jaroslav Uher Toyota LC 14 3 63 6 70 5 267 10 24 6.
123. Pavel Slavík Nissan 70 10 63 6 135 8 0 1 25 7.
109. Petr Šrejma Mercedes G 15 4 106 8 80 6 33 9 27 8.
110. Tůma Mitsubishi 66 8 366 14 60 4 3 4 30 9.
104. Standa Tesař Jeep 31 5 350 13 336 10 6 6 34 10.
130. Gábina Mitsubishi 236 12 60 5 600 20 0 1 38 11.
116. Jitka Višňáková Jeep 138 11 210 11 600 20 0 1 43 12.
113. Tomáš Kopta Jeep 37 6 227 12 600 20 4 5 43 13.
122. Jakub Růžička Nissan 495 14 116 9 52 3 600 20 46 14.
128. Jaroslav Sirový Toyota LC 316 13 73 7 600 20 32 8 48 15.
107. Lenka Ducháčková Mitsubishi 600 20 160 10 600 20 30 7 57 16.
NIVA CUP 2016
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí
6. Rostislav Švarc Lada Niva 600 20 600 20 600 20 303 7 67 1.
Nejšpinavější leštěnka Beďar/ Hercog
smolař závodu Švarc
Sleva na příští závod Klouda / Ditrich
nejlepší ženská posádka Gábina

 

Ředhošť 9. - 10.9.2017

Speciály  do 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
209. Lucie Halamová Suzuki 12 4 23 2 6 1 97 4 38 2 19 1 85 3 17 1. 71 2 66 3 22 1.
205. Libor Homolka Suzuki Samurai 0 1 43 4 6 1 83 3 48 3 21 2 78 4 18 2. 66 1 76 4 23 2.
207. Martin Aulický Suzuki Samurai 6 2 65 7 9 2 75 1 49 4 19 1 93 1 18 2. 87 5 39 1 24 3.
218. Dan Lux Suzuki Samurai 12 4 55 6 12 3 80 2 65 5 27 4 51 5 29 4. 84 4 51 2 35 4.
215. Jiří Dufek Jun Suzuki Long 9 3 39 3 6 1 126 6 600 20 22 3 78 4 40 5. 66 1 83 5 46 5.
206. Dan Padevět Suzuki Vitara 19 5 9 1 15 4 117 5 37 1 22 3 92 2 21 3. 600 20 600 20 61 6.
201. Jiří Dufek Suzuki Long 32 6 48 5 6 1 129 7 600 20 600 20 0 20 79 6. 75 3 139 6 88 7.
Speciály  nad 2000
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
301. Jára Svoboda Sumer 0 1 29 1 3 1 70 3 32 1 23 4 92 2 13 1. 68 2 22 1 16 1.
302. Luboš Kindl Mitsubishi 19 4 79 3 12 2 80 5 34 2 27 6 32 7 29 5. 64 1 46 2 32 2.
303. Jirka Ditrich Jeep Cherokee 12 2 57 2 3 1 107 6 50 5 22 3 53 6 25 4. 69 3 66 4 32 3.
307. Josef Fiedler Nissan 12 2 140 5 12 2 68 2 43 3 18 1 54 5 20 2. 114 7 117 6 33 4.
309. Bohouš Tarant Land Rover 15 3 132 4 18 3 70 3 82 7 20 2 150 1 23 3. 89 5 102 5 33 4.
308. Jitka Laksarová Sumer 20 5 272 6 43 4 59 1 59 6 25 5 90 3 30 6. 103 6 46 3 39 5.
306. Milan Renner Obelix Mitsubishi 27 6 79 3 653 5 72 4 46 4 22 3 59 4 29 5. 72 4 181 7 40 6.
Leštěnky  L1
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
01. Martin Hercog Suzuki Samurai 10 1 360 7 20 3 81 4 42 3 22 1 36 5 24 2. 68 2 70 2 28 1.
21. Mikuláš Slanina Daihatsu Feroza 18 4 46 2 16 2 76 2 59 6 29 3 45 3 22 1. 83 4 80 4 30 2.
23. Roman Svoboda Suzuki Samurai 20 5 50 3 145 7 60 1 36 1 22 1 41 4 22 1. 72 3 170 6 31 3.
22. Petr Vávra Daihatsu Feroza 342 9 58 4 28 4 95 8 51 5 25 2 64 1 33 4. 67 1 54 1 35 4.
02. Hana Vopatová Daihatsu 12 2 330 6 66 5 92 7 50 4 29 3 48 2 29 3. 95 6 76 3 38 5.
12. Leoš Fiala Suzuki Vitara 14 3 44 1 4 1 84 5 39 2 600 20 0 20 52 5. 86 5 98 5 62 6.
16. Michal Šmíd Daihatsu Feroza 320 8 232 5 130 6 77 3 600 20 600 20 0 20 82 6. 98 7 684 19 108 7.
07. Rostislav Švarc Lada NIva 309 6 600 20 388 8 89 6 129 7 600 20 0 20 87 7. 600 20 600 20 127 8.
03. Tomáš Kopta Lada Niva 316 7 600 20 600 20 600 20 134 8 600 20 0 20 115 8. 600 20 600 20 155 9.
Leštěnky  L2
  Jméno Vozidlo Body   Body   Body   Body   Body   Body   Body   Součet bodů Pořadí Body   Body   Součet bodů Pořadí
101. Milan Eliáš Jeep 8 3 66 1 46 5 51 1 37 1 16 1 60 4 16 1. 81 3 68 1 20