Ahoj příznivci Niva Clubu .

Přihlásil se rok 2017, a s ním i 18 - tá sezóna fungování Niva Clubu. Jak jste již četli na úvodní stránce,  opět jsme pro vás vymysleli pět závodů.

První závod bude na krásném palouku v Areálu Sedliště, který by měl být po zimních úpravách. Na tuto sezónu nám přislíbil občerstvovací stánek Mára Buchnar, který na podzimním závodě myslím všechny mile překvapil. Termín konání je už 18. – 19. března.

Druhý závod se přestěhuje do krásných lesů nedaleko Milovic, kde opět připravíme několik trialových sekcí. Termín je určen na 20. – 21. května. Pokud vše dopadne jak má, svezeme se zde, jinak náhradní řešení je Libouchec.

Třetí závod proběhne tradičně na břehu Labe, kdy jsme museli posunout termín na 12. – 13. srpna, jelikož v původním termínu se jede Asterix  párty. Budeme doufat na přízeň počasí, které v loňském roce trochu zlobilo.

Čtvrtou destinací k závodění je nabídka od pořadatele ARO Show Honzy , že by se daly dvě akce spojit. Děláme to poprvé, tak doufám, že se akce zdaří. Termín je 9. – 10. září. Nová autokrosová trať, zde je vjezd domluven pouze na průjezdku od pořadatele Niva Cupu.

Pátý a finálový závod sezóny 2017 se pojede opět v Areálu Sedliště. Datum byl určen na 14. října. Závod bude jednodenní a po ukončení proběhne vyhlášení výsledků a celé sezóny za doprovodu hudební skupiny v kulturáku ve Stráži pod Ralskem.

 

Tolik o 18 – té sezóně Niva CUPU. Přeji mnoho offroadových úspěchů a málo budek